Legginsy Sinsay

Legginsy damskie, doskonale znane od pewnego czasu w bardzo szybkim tempie opanowały damską część garderoby. Producent legginsów Cardio Bunny wpadł na dość prosty pomysł połączenia właściwości alg morskich ze sportem i modą jednocześnie. Stworzył legginsy redukujące cellulit, mające na celu odżywiać, odmładzać i oczyszczać naszą skórę w czasie treningu na siłowni. Są one robione w Polsce za pomocą nanotechnologii. W materiał syntetyczny wprasowuje się algi morskie, potem z niego szyte są legginsy do ćwiczeń. Mogą pojawić się tutaj pytania trwałość tego produktu, jednak wprasowanych wcześniej alg nie da się sprać.
fitness trening - fitness bez nich nie jest a¿ tak wielk± przyjemno¶ci±. Gdy jeste¶my dobrze ubrane i czujemy siê ¶wietnie w swoim stroju, uprawianie sportu przychodzi nam z ³atwo¶ci±. Legginsy kolorowe s± wygodniejsze ni¿ spodnie dresowe, bo dziêki temu, ¿e przylegaj± do cia³a, nie przesuwaj± siê w czasie biegania czy æwiczeñ na si³owni, a co za tym idzie, nie gro¿± nam otarcia. Kolorowe legginsy do biegania przydadz± siê równie¿ wiosn± i latem, gdy uprawiamy sport na ¶wie¿ym powietrzu.
Delikatne pasy strukturalnego materiału biegnące wzdłuż ud modelują sylwetkę i ujmują kilogramów. Gęsta dzianina zastosowana w partii pośladków zapobiega rozciąganiu i prześwitywaniu materiału. Płaskie szwy poprowadzone w tym miejscu tworzą kształt serca. Daje to efekt uniesienia i podkreślenia kształtów. Figura staje się jeszcze bardziej kształtna. Ściągacze na dole nogawek chronią legginsy przed ściąganiem się i podwijaniem, dzięki czemu możesz zapomnieć ubraniu i skupić się wyłącznie na ćwiczeniach.
Legginsy najlepiej prezentować się będą w komplecie ze sportowym topem i sportowymi butami. Kolorowe, fantazyjne egzemplarze warto zestawić z czarną, białą lub beżową koszulką, jednolite wersje można połączyć z szerokim, oryginalnym t-shirtem. Charakteru doda Ci też elastyczna opaska na głowę, która dodatkowo sprawi, że nie będą przeszkadzać ci wypadające kosmyki włosów.
Jegginsy” (z ang. jeggings”) natomiast to także słowo powstałe z połączenia leggings” ze słowem jeans”. W skrócie oznacza to, że ten rodzaj spodni ma imitować dżinsy. Ale uważaj - legginsy przypominające wzorem denim to nie to samo co jegginsy - te ostatnie mają często kieszenie i tak naprawdę to bardziej elastyczne rurki. 1- To co wyróżnia te legginsy to nogawki, które są zakończone silikonową taśmą, dzięki niej spodenki pozostają na miejscu i nogawki się nie podwijają mimo wielu godzin treningu. Taśma świetnie przylega do ciała i jest bezuciskowa. Elastyczny pas z wewnętrznym sznurkiem do regulacji stabilizuje legginsy w talii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *